EN
RU
UA
| ДОГЛЯД ЗА РУКАМИ: ЗАХИСТ, ОЧИЩЕННЯ, ДОГЛЯД

Показано 7 продуктів

product

UNIVERSAL PROTECT:
Захисний крем-бар'єр перед роботою

Цей захисний крем перед роботою ідеально підходить як для вологого, так і для сухого застосування. Продукт утворює захисний бар'єр, щоб запобігти проникненню шкідливих речовин у шкіру, полегшуючи чищення рук. Universal Protect також підходить для використання на обличчі

product

SPECIAL:
Паста для чищення рук без розчинника

Очищувальна паста без розчинників для рук допоможе видалити забруднення середнього та важкого ступеня, такі як мастильні матеріали, дизель, гальмівна рідина, цемент та іржа. Особливо підходить для використання в автомобільній, будівельній та металообробній промисловості.

product

PLUS:
Потужний цитрусовий гель для очищення рук

Цей надзвичайно потужний цитрусовий гель для очищення рук ідеально підходить для важких забруднень, таких як дьоготь, фарба, клей та лак. Він особливо підходить для використання в гаражах, майстернях, поліграфічній промисловості та в галузі живопису та декорування.

product

SENSITIVE:
Ідеальний засіб для чищення рук для чутливої шкіри

Засіб для чищення рук не містить парфумів, барвників, розчинників та консервантів. У складі засобу є природна речовина- лактат калію, який пом’якшує шкіру.

product

ECO CLEANER:
Екологічно чистий гель для очищення рук

Dreumex Eco Cleaner - екологічно чистий, потужний засіб для чищення. Він видаляє найсильніший промисловий бруд не тільки із шкіри рук, але і з поверхонь, таких як підлоги, стіни, плитка, машини, кухні тощо.
Dreumex Eco Cleaner повністю біологічно розкладається без шкоди для продуктивності продукту, гарантуючи безпеку для навколишнього середовища, користувача та об'єкта / поверхні

product

WASH & CARE:
Паста для чищення рук без розчинника

Миючий засіб для рук без розчинника, який поєднує потужний миючий засіб для рук із зволожуючим кремом для рук. Легко знімає важкі промислові забруднення, одночасно відновлюючи шкіру, залишаючи руки гладкими та еластичними. Окремий крем для рук не потрібний.

product

NATURAL CARE:
Відновлюючий крем після закінчення роботи

Цей відновлюючий крем для всіх типів шкіри стимулює природний процес відновлення шкіри, залишаючи її гладкою та еластичною. Використовуючи регулярно Dreumex Natural Care, ви захищаєте руки від згубного впливу, спричиненого роботою та погодними умовами.