EN
RU
UA
| ТРАНСПОРТ: ЗАЛІЗНИЦЯ, МЕТРО, ТРАМВАЇ

Показано 10 продуктів

product

EUROWASH SUPER SHEEN
Лужний засіб для миття пасажирських вагонів

Лужний засіб для пасажирських вагонів та підземного рухомого складу. Нова технологія була використана для створення високоефективного, м'якого лужного засобу, який надає блиск фарбі та склу, що одночасно зменшує плямистість та запобігає повторному забрудненню. Його можна використовувати, як в автоматичних мийках, так і вручну. Видаляє дорожню плівку, гальмівний пил, бруд, жир та інший подібний бруд з кузовної частини залізничних вагонів та тягових агрегатів.

product

EUROWASH 1000 PLUS
Засіб для миття пасажирських вагонів та автотранспорту

Високопродуктивний очищувач, видаляє дорожні забруднення, сліди дорожніх реагентів, а також плями нафтопродуктів з поїздів, автомобілів, вантажних автомобілів, мікроавтобусів, автобусів, а також вуличних меблів. Високий рівень розведення засобу свідчить про його економічність. Ідеально підходить для чищення піною. Eurowash 1000 Plus пройшов випробування компанією 4-Rail та був схвалений для використання на залізниці.

product

SCREENWASH PREMIUM
Універсальний засіб засіб для миття скла

Універсальний засіб для миття скла, як для зимового, так і для літнього використання. Для використання влітку можна розводити водою до 4 об'ємів. Ідеально підходить для використання в залізничній галузі, у метро, для трамваїв та наземного транспорту.

product

POWERPLUS DEGREASER
Засіб для видалення складних забруднень

Багатофункціональний очищувач швидкої дії, який можна застосовувати за допомогою ручного обприскувача або миючого обладнання під тиском. Застосовується для очищення та знежирення підлог депо, оглядових ям, залізничних вокзалів, колій, перонів та ін., авіаційних об’єктів, станцій технічного обслуговування автотранспорту, для центрів морського та річкового транспорту (плавучі доки та ін.), для технологічних виробничих майданчиків, для миття підлог чи стін технічного, чи побутового використання, готелів, кухонь, майстернь, складів, магазинів.

product

TRANSHINE
Засіб для миття автотранспорту

Високоефективна суміш поверхнево-активних та комплексних речовин, спеціально сформованих для безпечного очищення всіх дорожніх транспортних засобів: автобусів, фургонів, автомобілів, вантажних автомобілів та вуличних меблів. Ефективно очищає та видаляє дорожні забруднення, сліди дорожніх реагентів, а також плями нафтопродуктів. Засіб легко змивається водою, після висихання на всіх поверхнях залишає блиск.

product

ElITECLEAN HD
Миючий та дезінфекуючий засіб для чистки та прибирання салонів

Засіб використовується для миття та профілактичної дезінфекції салонів пасажирських вагонів, салонів автомобілів, вокзалів та ін. Видаляє бруд, вуглеводневі й харчові масла, мастила та тощо. Швидкодіючий з помірною піною.

product

ALKALIWASHEXTERIOR:
Піноутворювач, що не містить їдких речовин для очищення транспорту

Високопродуктивний очищувач для зняття дорожньої плівки з поїздів, автомобілів, вантажних автомобілів, мікроавтобусів, автобусів а також вуличних меблів. Ця чіпка плівка потребує спеціальної хімії, щоб видалити її, особливо коли використовується апарат високого тиску. Високий рівень розведення засобу свідчить про його економічність. Ідеально підходить для чищення піною. ALKALIWASHEXTERIOR пройшов випробування компанією 4-Rail і був схвалений для використання на залізниці.

product

ACWASHEXTERIOR:
Кислотний засіб для миття пасажирських вагонів

Засіб для зовнішнього миття залізничних вагонів і іншого рухомого складу шляхом видалення бруду, масла та іржі за одне застосування.
product

EUROWASH ISR SHEEN PLUS:
Засіб для зовнішнього обслуговування екстер'єру

Засіб для зовнішнього миття залізничних вагонів і іншого рухомого складу шляхом видалення бруду, масла та іржі за одне застосування.
product

EUROCLEANINTERIOR:
Миючий та дезінфекуючий засіб для чистки і прибирання салонів

Високорозчинний та ефективний очищувач твердих поверхонь та знежирювач для загального використання на всіх поверхнях. Видаляє бруд, вуглеводні та харчові масла та жири. Швидкодіючий з помірною піною. Призначений для очищення інтер'єрів автобусів і автомобілів. Може також використовуватися для миття зовнішніх приміщень за допомогою автоматичної щітки.