EN
RU
UA
| ДЕЗІНФЕКЦІЯ: МЕДИЦИНА, ГРОМАДСЬКІ МІСЦЯ

Показано 15 продуктів

product

ACTODERMANOL®:
Антисептик для рук та шкіри з етанолом 70%

Actodermanol® застосовується для гігієнічної дезінфекції рук та шкіри. Їх можна використовувати перед операціями, висіченнями, проколами, ін’єкціями, перед носінням і після зняття рукавичок, щоб уникнути забруднення до та після контакту з пацієнтами (пульс, вимірювання артеріального тиску, фізичний огляд тощо). Продукти забезпечують захисну гігієну для запобігання передачі інфекційних захворювань на робочому місці.

product

ACTOTON® A:
Лужний миючий та дезінфікуючий засіб для дезінфекційних машин

Actoton® A спеціально розроблений як лужний рідкий очищувач / дезінфікуючий засіб для машин, що застосовується для термічної обробки термостабільних хірургічних інструментів та медичних пристроїв. pH> 10.

product

ACTOMAN® PLUS:
Розчин для миття рук з 4% хлоргексидином глюконатом

Actoman® Plus використовується як дезінфікуючий засіб для рук та хірургічний антисептик, що застосовується перед операцією. Також застосовується у якості антисептика для щоденної гігієни медсестрами та вихователями.

product

ACTOSEPT® AF:
Спиртовий дезінфікуючий спрей для медичних приладів та поверхонь

Actosept® AF - це готовий до вживання дезінфікуючий засіб на основі спирту. Швидка дезінфекція неінвазивних спиртостійких медичних пристроїв та поверхонь. Він особливо підходить для важкодоступних поверхонь. Склад, що не містить альдегідів, забезпечує хорошу сумісність матеріалів та знезараження без залишків.
Actosept® AF має всебічну мікробіологічну активність. Він не дратує шкіру і має свіжий запах

product

ACTOSED ® ENDO TERRA:
Концентрат на основі бігуаніду для дезінфекції медичних інструментів та ендоскопів

Actosed® Endo Terra має перевагу одночасною дезінфекцією та очищенням. Виріб має потужне очищення та дезінфекцію з відмінною сумісністю матеріалів. Завдяки композиції, що не містить альдегіду та фенолу, вона забезпечує безпечне використання під час переробки інструменту.
Продукт пропонує широкий спектр активності, а також ідеальні чистячі та дезінфікуючі властивості. Він підходить для щоденного використання в медичній практиці. Actosed® Endo Terra можна використовувати вручну або з автоматизованим процесором.

product

ACTODENT ® BOHRERBAD:
Дезінфікуючий засіб для всіх типів медичних інструментів, особливо для фрез

Технічне обслуговування турбін та стоматологічних інструментів вимагає особливої уваги. Actodent® Bohrerbad був спеціально розроблений для вузькоспеціалізованих стоматологічних інструментів. Продукт можна використовувати в один крок для дезінфекції та очищення. Без альдегідних препаратів перешкоджає фіксації білків, а також має приємний аромат. Оптимальна сумісність матеріалу продовжує термін служби матеріалу. Час впливу становить 15 хвилин для інактивації патогенних бактерій. Термін зберігання готового до використання розчину у ванні для дезінфекції дається до 15 днів. Actodent® Bohrerbad можна використовувати вручну або в ультразвукових пристроях. Продукт не потрібно розбавляти або активувати.

product

ACTOSAL® PA POWDER:
Концентрований дезінфікуючий засіб високого рівня для підлог, поверхонь та навколишнього середовища

Для дезінфекції операційних, відділеннь інтенсивної терапії, лабораторій, діалізних центрів тощо; дезінфекція повітря за допомогою таких інструментів, як розпилювач, ручний насос, ручний УЗВ тощо; і в інкубаторах.
Також для дезінфекції притулків, жолобів, інструментів та обладнання, транспортних засобів, басейнів для ніг та коліс, конюшні, племінних майданчиків та бойні, ветеринарних кабінетів та місць існування домашніх тварин, молокозаводів та молочних заводів, складів та оранжерей.

product

ACTOANID® FLÄCHE:
Концентрований дезінфікуючий засіб для інструментів

Actoanid® Fläche застосовується в лікарняних приміщеннях, що мають загрозу зараження. Для дезінфекції всіх поверхонь, підлоги та арматури, акрилового скла, інкубаторів, дихальних масок, чорнових підлог, підлог з ПВХ, меблів, туалетів, гірок, кухонь. Забезпечує очищення без запаху.

product

ACTOSAL® FLÄCHE AF:
Дезінфікуючий засіб для поверхонь та інструментів

Actosal ® Fläche AF застосовується для дезінфекції поверхонь, обладнання та інвентарю в медичних приміщеннях, таких як лікарні, медичні та стоматологічні практики та будинки престарілих (наприклад, операційні столи, інкубатори, зонди тощо).
Рекомендована температура нанесення: 19 ° C - 21 ° C.

product

ACTOCLEAN® CEMENT:
Очисник на основі ферментів для всіх видів хірургічних або стоматологічних інструментів

Actoclean® Cement використовується для очищення стоматологічних та інших хірургічних інструментів з нержавіючої сталі, кераміки, пластику, скла або гуми. Його можна використовувати вручну або в ультразвуковій ванні.

product

ACTOANID® SPRAY/FOAM:
Неспиртові швидкі дезінфікуючі засоби для медичних пристроїв та поверхонь

Спрей Actoanid® / Піна Actoanid® підходить для швидкої дезінфекції лабораторій, санітарних приміщень, медичного обладнання та інвентарю в лікарнях, медичної та стоматологічної практики, таких як операційні столи, інкубатори, ультразвукові апарати, стетоскопи тощо. Рекомендована робоча температура: між 19 ° C і 21 ° C.

product

ACTOANID® WIPES:
Неспиртові серветки для швидкої дезінфекції

Серветки Actoanid® підходять для швидкої дезінфекції поверхонь медичних пристроїв - зокрема, чутливих до спирту поверхонь – в лікарнях, медичних та стоматологічних кабінетах. Продукт підходить як для акрилового скла, так і для інкубаторів.

product

ACTOCLEAN® FLÜSSIG:
Концентрований дезінфікуючий засіб для медичних інструментів та ендоскопів

Actoclean® Flüssig підходить для дезінфекції стоматологічних, хірургічних та медичних інструментів, наприклад, скла, кераміки та пластику, а також для дезінфекції термолабільних пристроїв, що містять каучук та еластомери.

product

ACTOSED® ENDO READY:
Дезінфікуючий засіб, готовий до використання, без альдегідів для інструментів та ендоскопів

Actosed® Endo Ready можна використовувати для дезінфекції та очищення медичного обладнання, МІ-хірургічного обладнання, ендоскопів, знеболюючих матеріалів, жаростійких та не жаростійких матеріалів у ваннах для дезінфекції, ультразвукових та пральних машинах ендоскопа. Продукт сумісний з ендоскопами Wolf, Storz, Fuji, Pentax та Olympus. Розчин Actosed® Endo Ready стабільний у ванні для інструментів до 15 днів. Ефективність слід перевірити тест-смужками.

product

ACTOCLEAN® PERFECT:
Концентрований дезінфікуючий засіб на основі ферментів для медичних інструментів та ендоскопів

Actoclean® Perfect - це рідкий ферментативний дезінфікуючий засіб з інгібіторами корозії для ендоскопів, стоматологічних, хірургічних та медичних інструментів та обладнання, а також для ультразвукового обладнання, пляшок із сечею та суден. Actoclean® Perfect підходить для медичних інструментів зі скла, кераміки та пластику, а також для термолабільних пристроїв, що містять гуму та еластомери.