EN
RU
UA

CHELA

100% чистоти

Показано 35 продуктів

ТРАНСПОРТ: ЗАЛІЗНИЦЯ, МЕТРО, ТРАМВАЇ
product

EUROWASH SUPER SHEEN
Лужний засіб для миття пасажирських вагонів

Лужний засіб для пасажирських вагонів та підземного рухомого складу. Нова технологія була використана для створення високоефективного, м'якого лужного засобу, який надає блиск фарбі та склу, що одночасно зменшує плямистість та запобігає повторному забрудненню. Його можна використовувати, як в автоматичних мийках, так і вручну. Видаляє дорожню плівку, гальмівний пил, бруд, жир та інший подібний бруд з кузовної частини залізничних вагонів та тягових агрегатів.

product

EUROWASH 1000 PLUS
Засіб для миття пасажирських вагонів та автотранспорту

Високопродуктивний очищувач, видаляє дорожні забруднення, сліди дорожніх реагентів, а також плями нафтопродуктів з поїздів, автомобілів, вантажних автомобілів, мікроавтобусів, автобусів, а також вуличних меблів. Високий рівень розведення засобу свідчить про його економічність. Ідеально підходить для чищення піною. Eurowash 1000 Plus пройшов випробування компанією 4-Rail та був схвалений для використання на залізниці.

product

SCREENWASH PREMIUM
Універсальний засіб засіб для миття скла

Універсальний засіб для миття скла, як для зимового, так і для літнього використання. Для використання влітку можна розводити водою до 4 об'ємів. Ідеально підходить для використання в залізничній галузі, у метро, для трамваїв та наземного транспорту.

product

POWERPLUS DEGREASER
Засіб для видалення складних забруднень

Багатофункціональний очищувач швидкої дії, який можна застосовувати за допомогою ручного обприскувача або миючого обладнання під тиском. Застосовується для очищення та знежирення підлог депо, оглядових ям, залізничних вокзалів, колій, перонів та ін., авіаційних об’єктів, станцій технічного обслуговування автотранспорту, для центрів морського та річкового транспорту (плавучі доки та ін.), для технологічних виробничих майданчиків, для миття підлог чи стін технічного, чи побутового використання, готелів, кухонь, майстернь, складів, магазинів.

product

TRANSHINE
Засіб для миття автотранспорту

Високоефективна суміш поверхнево-активних та комплексних речовин, спеціально сформованих для безпечного очищення всіх дорожніх транспортних засобів: автобусів, фургонів, автомобілів, вантажних автомобілів та вуличних меблів. Ефективно очищає та видаляє дорожні забруднення, сліди дорожніх реагентів, а також плями нафтопродуктів. Засіб легко змивається водою, після висихання на всіх поверхнях залишає блиск.

product

ElITECLEAN HD
Миючий та дезінфекуючий засіб для чистки та прибирання салонів

Засіб використовується для миття та профілактичної дезінфекції салонів пасажирських вагонів, салонів автомобілів, вокзалів та ін. Видаляє бруд, вуглеводневі й харчові масла, мастила та тощо. Швидкодіючий з помірною піною.

product

ALKALIWASHEXTERIOR:
Піноутворювач, що не містить їдких речовин для очищення транспорту

Високопродуктивний очищувач для зняття дорожньої плівки з поїздів, автомобілів, вантажних автомобілів, мікроавтобусів, автобусів а також вуличних меблів. Ця чіпка плівка потребує спеціальної хімії, щоб видалити її, особливо коли використовується апарат високого тиску. Високий рівень розведення засобу свідчить про його економічність. Ідеально підходить для чищення піною. ALKALIWASHEXTERIOR пройшов випробування компанією 4-Rail і був схвалений для використання на залізниці.

product

ACWASHEXTERIOR:
Кислотний засіб для миття пасажирських вагонів

Засіб для зовнішнього миття залізничних вагонів і іншого рухомого складу шляхом видалення бруду, масла та іржі за одне застосування.
product

EUROWASH ISR SHEEN PLUS:
Засіб для зовнішнього обслуговування екстер'єру

Засіб для зовнішнього миття залізничних вагонів і іншого рухомого складу шляхом видалення бруду, масла та іржі за одне застосування.
product

EUROCLEANINTERIOR:
Миючий та дезінфекуючий засіб для чистки і прибирання салонів

Високорозчинний та ефективний очищувач твердих поверхонь та знежирювач для загального використання на всіх поверхнях. Видаляє бруд, вуглеводні та харчові масла та жири. Швидкодіючий з помірною піною. Призначений для очищення інтер'єрів автобусів і автомобілів. Може також використовуватися для миття зовнішніх приміщень за допомогою автоматичної щітки.

ДЕЗІНФЕКЦІЯ: МЕДИЦИНА, ГРОМАДСЬКІ МІСЦЯ
product

ACTODERMANOL®:
Антисептик для рук та шкіри з етанолом 70%

Actodermanol® застосовується для гігієнічної дезінфекції рук та шкіри. Їх можна використовувати перед операціями, висіченнями, проколами, ін’єкціями, перед носінням і після зняття рукавичок, щоб уникнути забруднення до та після контакту з пацієнтами (пульс, вимірювання артеріального тиску, фізичний огляд тощо). Продукти забезпечують захисну гігієну для запобігання передачі інфекційних захворювань на робочому місці.

product

ACTOTON® A:
Лужний миючий та дезінфікуючий засіб для дезінфекційних машин

Actoton® A спеціально розроблений як лужний рідкий очищувач / дезінфікуючий засіб для машин, що застосовується для термічної обробки термостабільних хірургічних інструментів та медичних пристроїв. pH> 10.

product

ACTOMAN® PLUS:
Розчин для миття рук з 4% хлоргексидином глюконатом

Actoman® Plus використовується як дезінфікуючий засіб для рук та хірургічний антисептик, що застосовується перед операцією. Також застосовується у якості антисептика для щоденної гігієни медсестрами та вихователями.

product

ACTOSEPT® AF:
Спиртовий дезінфікуючий спрей для медичних приладів та поверхонь

Actosept® AF - це готовий до вживання дезінфікуючий засіб на основі спирту. Швидка дезінфекція неінвазивних спиртостійких медичних пристроїв та поверхонь. Він особливо підходить для важкодоступних поверхонь. Склад, що не містить альдегідів, забезпечує хорошу сумісність матеріалів та знезараження без залишків.
Actosept® AF має всебічну мікробіологічну активність. Він не дратує шкіру і має свіжий запах

product

ACTOSED ® ENDO TERRA:
Концентрат на основі бігуаніду для дезінфекції медичних інструментів та ендоскопів

Actosed® Endo Terra має перевагу одночасною дезінфекцією та очищенням. Виріб має потужне очищення та дезінфекцію з відмінною сумісністю матеріалів. Завдяки композиції, що не містить альдегіду та фенолу, вона забезпечує безпечне використання під час переробки інструменту.
Продукт пропонує широкий спектр активності, а також ідеальні чистячі та дезінфікуючі властивості. Він підходить для щоденного використання в медичній практиці. Actosed® Endo Terra можна використовувати вручну або з автоматизованим процесором.

product

ACTODENT ® BOHRERBAD:
Дезінфікуючий засіб для всіх типів медичних інструментів, особливо для фрез

Технічне обслуговування турбін та стоматологічних інструментів вимагає особливої уваги. Actodent® Bohrerbad був спеціально розроблений для вузькоспеціалізованих стоматологічних інструментів. Продукт можна використовувати в один крок для дезінфекції та очищення. Без альдегідних препаратів перешкоджає фіксації білків, а також має приємний аромат. Оптимальна сумісність матеріалу продовжує термін служби матеріалу. Час впливу становить 15 хвилин для інактивації патогенних бактерій. Термін зберігання готового до використання розчину у ванні для дезінфекції дається до 15 днів. Actodent® Bohrerbad можна використовувати вручну або в ультразвукових пристроях. Продукт не потрібно розбавляти або активувати.

product

ACTOSAL® PA POWDER:
Концентрований дезінфікуючий засіб високого рівня для підлог, поверхонь та навколишнього середовища

Для дезінфекції операційних, відділеннь інтенсивної терапії, лабораторій, діалізних центрів тощо; дезінфекція повітря за допомогою таких інструментів, як розпилювач, ручний насос, ручний УЗВ тощо; і в інкубаторах.
Також для дезінфекції притулків, жолобів, інструментів та обладнання, транспортних засобів, басейнів для ніг та коліс, конюшні, племінних майданчиків та бойні, ветеринарних кабінетів та місць існування домашніх тварин, молокозаводів та молочних заводів, складів та оранжерей.

product

ACTOANID® FLÄCHE:
Концентрований дезінфікуючий засіб для інструментів

Actoanid® Fläche застосовується в лікарняних приміщеннях, що мають загрозу зараження. Для дезінфекції всіх поверхонь, підлоги та арматури, акрилового скла, інкубаторів, дихальних масок, чорнових підлог, підлог з ПВХ, меблів, туалетів, гірок, кухонь. Забезпечує очищення без запаху.

product

ACTOSAL® FLÄCHE AF:
Дезінфікуючий засіб для поверхонь та інструментів

Actosal ® Fläche AF застосовується для дезінфекції поверхонь, обладнання та інвентарю в медичних приміщеннях, таких як лікарні, медичні та стоматологічні практики та будинки престарілих (наприклад, операційні столи, інкубатори, зонди тощо).
Рекомендована температура нанесення: 19 ° C - 21 ° C.

product

ACTOCLEAN® CEMENT:
Очисник на основі ферментів для всіх видів хірургічних або стоматологічних інструментів

Actoclean® Cement використовується для очищення стоматологічних та інших хірургічних інструментів з нержавіючої сталі, кераміки, пластику, скла або гуми. Його можна використовувати вручну або в ультразвуковій ванні.

product

ACTOANID® SPRAY/FOAM:
Неспиртові швидкі дезінфікуючі засоби для медичних пристроїв та поверхонь

Спрей Actoanid® / Піна Actoanid® підходить для швидкої дезінфекції лабораторій, санітарних приміщень, медичного обладнання та інвентарю в лікарнях, медичної та стоматологічної практики, таких як операційні столи, інкубатори, ультразвукові апарати, стетоскопи тощо. Рекомендована робоча температура: між 19 ° C і 21 ° C.

product

ACTOANID® WIPES:
Неспиртові серветки для швидкої дезінфекції

Серветки Actoanid® підходять для швидкої дезінфекції поверхонь медичних пристроїв - зокрема, чутливих до спирту поверхонь – в лікарнях, медичних та стоматологічних кабінетах. Продукт підходить як для акрилового скла, так і для інкубаторів.

product

ACTOCLEAN® FLÜSSIG:
Концентрований дезінфікуючий засіб для медичних інструментів та ендоскопів

Actoclean® Flüssig підходить для дезінфекції стоматологічних, хірургічних та медичних інструментів, наприклад, скла, кераміки та пластику, а також для дезінфекції термолабільних пристроїв, що містять каучук та еластомери.

product

ACTOSED® ENDO READY:
Дезінфікуючий засіб, готовий до використання, без альдегідів для інструментів та ендоскопів

Actosed® Endo Ready можна використовувати для дезінфекції та очищення медичного обладнання, МІ-хірургічного обладнання, ендоскопів, знеболюючих матеріалів, жаростійких та не жаростійких матеріалів у ваннах для дезінфекції, ультразвукових та пральних машинах ендоскопа. Продукт сумісний з ендоскопами Wolf, Storz, Fuji, Pentax та Olympus. Розчин Actosed® Endo Ready стабільний у ванні для інструментів до 15 днів. Ефективність слід перевірити тест-смужками.

product

ACTOCLEAN® PERFECT:
Концентрований дезінфікуючий засіб на основі ферментів для медичних інструментів та ендоскопів

Actoclean® Perfect - це рідкий ферментативний дезінфікуючий засіб з інгібіторами корозії для ендоскопів, стоматологічних, хірургічних та медичних інструментів та обладнання, а також для ультразвукового обладнання, пляшок із сечею та суден. Actoclean® Perfect підходить для медичних інструментів зі скла, кераміки та пластику, а також для термолабільних пристроїв, що містять гуму та еластомери.

АВТО: ЛЕГКОВІ, ГРУЗОВІ, СПЕЦІАЛІЗОВАНІ
ДОГЛЯД ЗА РУКАМИ: ЗАХИСТ, ОЧИЩЕННЯ, ДОГЛЯД
product

UNIVERSAL PROTECT:
Захисний крем-бар'єр перед роботою

Цей захисний крем перед роботою ідеально підходить як для вологого, так і для сухого застосування. Продукт утворює захисний бар'єр, щоб запобігти проникненню шкідливих речовин у шкіру, полегшуючи чищення рук. Universal Protect також підходить для використання на обличчі

product

SPECIAL:
Паста для чищення рук без розчинника

Очищувальна паста без розчинників для рук допоможе видалити забруднення середнього та важкого ступеня, такі як мастильні матеріали, дизель, гальмівна рідина, цемент та іржа. Особливо підходить для використання в автомобільній, будівельній та металообробній промисловості.

product

PLUS:
Потужний цитрусовий гель для очищення рук

Цей надзвичайно потужний цитрусовий гель для очищення рук ідеально підходить для важких забруднень, таких як дьоготь, фарба, клей та лак. Він особливо підходить для використання в гаражах, майстернях, поліграфічній промисловості та в галузі живопису та декорування.

product

SENSITIVE:
Ідеальний засіб для чищення рук для чутливої шкіри

Засіб для чищення рук не містить парфумів, барвників, розчинників та консервантів. У складі засобу є природна речовина- лактат калію, який пом’якшує шкіру.

product

ECO CLEANER:
Екологічно чистий гель для очищення рук

Dreumex Eco Cleaner - екологічно чистий, потужний засіб для чищення. Він видаляє найсильніший промисловий бруд не тільки із шкіри рук, але і з поверхонь, таких як підлоги, стіни, плитка, машини, кухні тощо.
Dreumex Eco Cleaner повністю біологічно розкладається без шкоди для продуктивності продукту, гарантуючи безпеку для навколишнього середовища, користувача та об'єкта / поверхні

product

WASH & CARE:
Паста для чищення рук без розчинника

Миючий засіб для рук без розчинника, який поєднує потужний миючий засіб для рук із зволожуючим кремом для рук. Легко знімає важкі промислові забруднення, одночасно відновлюючи шкіру, залишаючи руки гладкими та еластичними. Окремий крем для рук не потрібний.

product

NATURAL CARE:
Відновлюючий крем після закінчення роботи

Цей відновлюючий крем для всіх типів шкіри стимулює природний процес відновлення шкіри, залишаючи її гладкою та еластичною. Використовуючи регулярно Dreumex Natural Care, ви захищаєте руки від згубного впливу, спричиненого роботою та погодними умовами.

ЗИМА: АНТИСНІГ, АНТИОБМЕРЗАННЯ
product

SNOGO
Протиожеледний засіб

Прозорі білі гранули, які швидко розтоплять лід та сніг, й допоможуть запобігти повторному замерзанню. Не містить солі або піску.

АНТИГРАФІТІ: ВИДАЛЕННЯ, ЗАХИСТ
product

ERAZE HD
Засіб для видалення графіті

Надзвичайно потужна рідина для видалення графіті, яка добре працює як на гладких, так і на пористих поверхнях. Розпорошується або наноситься губкою, після чого графіті акуратно видаляється щіткою. Використовують на фарбованих, металевих, скляних, цегляних або бетонних поверхнях.

product

ERAZE PC GRAFFITI WIPES
Серветки для видалення графіті

Універсальне рішення для видалення графіті, готове до використання. Безпечний засіб на основі акрилу та полікарбонату.
Анти-графіті серветки, швидкі та прості у використанні. Велика неткана серветка, попередньо змочена засобом Eraze PC, потужно ліквідує, знімає залишки фарби, фломастеру, кулькові чорнила та барвник для шкіри із різних поверхонь: пластику, фарби, порошкового покриття, металу та скла. Впорається із забрудненнями навіть на покриттях полікарбонат та акрил.