EN
RU
UA
blog
10-09-2019

ЗНАКОВА ПАМ'ЯТКА ЛОНДОНА ВІДКРИТА НАВІТЬ ЗА МІНУСОВОЇ ТЕМПЕРАТУРИ

Однією з найважливіших річкових переправ столиці Великобританії є знаменитий лондонський міст, що є відкритим для руху транспорту та пішоходів, коли температура опускається нижче нуля.

ОГЛЯД

Щотижня мільйони людей перетинають один з 33 мостів Лондона. Мости міста є важливою складовою у складній транспортній інфраструктурі столиці.

Відкритий ще в 1824 році, цей міст залишається одним із найстаріших і найпривабливіших подібних видів у всій Європі.

Однак, коли температура падає, цей підвісний міст стає небезпечних для перетину, Існує ряд унікальних факторів, які роблять вирішення цієї проблеми доволі складною.

КОРОЗІЯ

Перша велика проблема полягає в тому, що солі, які зазвичай використовуються для обробки льоду, можуть роз’їдати старе залізо, з якого виготовлено міст.

Очевидно, що для мосту ІІ класу це досить проблематично.

ЖИВА ПРИРОДА

Ще однією складністю для операторів мостів стали шкідливі забруднювачі, які містяться в традиційних солях. Вони можуть бути досить токсичними , навііть отруйними для живої природи річки.

ЯК CHELA ДОПОМОГЛА ЗБЕРЕГТИ МІСТ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ РІЧКУ ТЕМЗУ МОЖЛИВО БУЛО ПЕРЕТИНАТИ БЕЗПЕЧНО ВЗИМКУ?

Ми пропонуємо потужний, але екологічно чистий засіб від обмерзання та ожеледиці під назвою IceBlast Plus . Це спрей, який можна використовувати в безпосередній близькості від водних потоків і рослинності, не завдаючи шкоди природному середовищу.

Водний розчин ацетату калію - це ефективний засіб проти ожеледиці, а також для швидкого розтанення криги та снігу.

Він не є корозійним та ефективний при температурі до -25c