EN
RU
UA
blog
03-10-2019

КОМПАНІЯ MEDISEPT : КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ

ПРО СПІВПРАЦЮ

Компанія Medisept є польським виробником комплексних рішень у галузі гігієни та дезінфекції. Компанія вже більше 25 років на ринку, пропонує рішення для професійного сектору, в тому числі для галузі охорони здоров’я, промисловісті та клінінгових компаній. Ми пропонуємо найякісніші рішення в області гігієни: дезінфікуючі засоби, професійні засоби для чищення та обладнання для прибирання. Продукція Medisept забезпечуює ефективну боротьбу з патогенними мікроорганізмами та щоденне й ретельне підтримання чистоти.

Компанія Medisept впровадила Систему управління якістю медичних виробів та сертифікат відповідно до стандарту EN ISO 13485 в галузі проектування, виробництва та розповсюдження дезінфікуючих засобів для інвазивних та неінвазивних медичних виробів. EN ISO 13485 - це міжнародний стандарт, який визначає вимоги в галузі систем управління якістю, виконання яких є вирішальним фактором, що зміцнює довіру клієнтів в медичному секторі. Постійно контролюючи всі ключові процеси роботи в компанії, ми гарантуємо найвищі стандарти виробництва та обслуговування для наших клієнтів не тільки з медичної галузі, а й з інших сегментів ринку. Засоби для очищення та біоциди, які пропонує наша компанія, виробляються за тими ж стандартами якості, що й дезінфікуючі медичні прилади.

Медичні вироби Компанії Medisept мають маркування CE, яке, крім сертифікату, виданого акредитованим органом по сертифікації TUV Nord, підтверджує відповідність Директиві 93/42 / EEC щодо медичних виробів (Директива з медичних виробів). Виконання вимог цієї директиви означає, що медичний виріб проектується, розробляється та контролюється на кожному етапі життєвого циклу продукту відповідно до останніх гармонізованих стандартів. З цією метою ми працюємо лише з акредитованими лабораторіями, які вивчають мікробіологічну ефективність на основі сучасних/існуючих стандартів.

У 2014 році Компанія Medisept запустила найсучаснішу лінію виробництва та інноваційний дослідницький центр на новому заводі в економічній зоні Любліну. Medisept активно співпрацює з Люблінським медичним кластером - платформою для співпраці в галузі медичної практики та науки між університетами, науково-дослідними підрозділами, медичними установами, підприємцями, установами ділового середовища та органами місцевого самоврядування.

Компанія Medisept постачає свою продукцію в більш ніж 20 європейських країн світу. Наші партнери можуть розраховувати на підтримку у вигляді маркетингових матеріалів, навчання продуктам та професійного консультування. На даний час Компанія Medisept веде переговори з дистриб'юторами з інших країн Європи, Азії, Близького Сходу та Африки.

Компанія Medisept бере участь в найбільших галузевих виставках світу. Щороку Medisept демонструє продукцію на медичній виставці Medica в Дюссельдорфі, а також на Arab Health в Дубаї.

НАША МЕТА

Для ефективного захисту людей у повсякденному житті, Компанія намагається реалізувати свою мету, пропонуючи сучасні та комплексні рішення щодо підтримки гігієни та дезінфекції. Місія співробітників Medisept - постачання сучасних та комплексних рішень у сфері гігієни та дезинфекції , забезпечуючи цим захист кожної людини. Ця висока мета боже бути досягнутою лише за умов, коли кожен співробітник буде притримуватися цінностей компанії, серед яких відданість, співпраця та обмін знаннями, відповідальність, професіоналізм, послідовність та повага.