EN
RU
UA
blog
24-09-2019

ДИЛЕР BMW BERT STORY : ПРО ВАЖЛИВІСТЬ ЯКІСНИХ ЗАСОБІВ ДЛЯ ЧИСТОТИ РУК

Bert Story - відомий дилер BMW та MINI. Філії Story в Гертогенбоші, Ваарденбурзі та Неймегені - це частина групи Pala, яка включає в себе дев'ять дилерів BMW. Story є частиною найбільшого дилера німецької марки в Нідерландах.

Хайн Деккерс, менеджер з продажу в Story in‘s-Hertogenbosch сказав нам: «Догляд за руками для нас дуже важливий. У нас працює 11 штатних механіків, які, за статистикою, миють руки 10 разів на день. Ми замінили мило для рук на засіб Dreumex кілька років тому, тому що для нас воно пропонує якість, яка не лише дуже добре очищає брудні руки, а також захищає їх. Ми помітили, що догляд за руками важливий для наших механіків, особливо взимку, і я ніколи не чув жодної скарги від них на Dreumex , а це означає, що засіб дійсно добрий».

«Пару років тому ми почали використовувати концепцію Dreumex One2clean. В результаті споживання значно скоротилося, а отже, ми маємо економію 61%. Крім того, автоматична система дозаторів працює дуже добре, а це означає, що менше забруднюється навколишнє середовище. Тож одна рука миє другу, і в прямому, і в переносному розумінні».