EN
RU
UA
blog
12-09-2019

ТНТ: ПРО СВІЙ ДОСВІД ВИКОРИСТАННЯ МИЮЧИХ ЗАСОБІВ

ТНТ: УСУНЕННЯ РУЙНУВАННЯ ФАРБ ТА МАТЕРІАЛІВ, СПРИЧИНЕНИХ МИЮЧИМИ ЗАСОБАМИ

ОГЛЯД

Це тематичне дослідження зосереджене на проблемі, з якою стикається Пол Кроулі (FCILT MCIPS, менеджер із закупівель TNT), який був занепокоєний тим, що використання великої кількості миючих засобів для чищення транспортних засобів на майданчиках і автопарках може призвести до деградації фарби та матеріалів флоту, а також екологічної шкоди. Також надійшла низка скарг від водіїв щодо чистоти автопарку. Крім того, містер Кроулі планував раціоналізувати кількість підрядників, що прибирають автопарк.

Завдяки компанії Chela Ltd кількість розчинів для чищення внутрішніх та зовнішніх приміщень, що застосовуються на транспортних засобах, що належать TNT, зменшилась з 22 до 1: різко знизивши ризик екологічної шкоди, заощадивши час та витрати.

ПЕРЕДУМОВИ

У 2015 році Пол Кроулі з TNT зв’язався з компанією Chela Ltd, щоб обговорити тип миючих засобів для чищення транспортних засобів, які підрядники TNT використовували для очищення транспортних засобів, що належать TNT. TNT використовувала велику кількість підрядників з прибирання транспортних засобів у Великобританії для очищення свого парку, а вони, в свою чергу, використовували велику кількість миючих засобів для чищення автомобілів невідомої якості та експлуатаційних характеристик. Пан Кроулі був стурбований тим, що використання миючих засобів для чищення транспортних засобів на майданчиках і автопарках може спричинити деградацію фарби та матеріалів та завдати шкоди навколишньому середовищу. Маючи справу із спеціалістами Чела, працюючи в Alstom Transport UK Ltd, пан Кроулі знав, що технічна підтримка Чела буде неоціненною.

КЛІЄНТ

TNT Express - міжнародна компанія з доставки кур'єрських послуг, заснована в Австралії в 1946 році. Фірма, яка має штаб-квартиру в Хофддорпі, Нідерланди, повністю володіє операціями в 61 країні і доставляє документи, посилки та товари вантажів понад 200 країн.

ПРОБЛЕМА

Початковою точкою стала оцінка Chela за системою безпеки (технічний лист безпеки) усіх існуючих миючих засобів для чищення транспортних засобів. Незабаром з'ясувалося, що деякі з них не відповідає законодавству, а також містить матеріали, які були віднесені до небезпечних для здоров'я та навколишнього середовища.

Перевірка аркушів безпеки матеріалів 22 використовуваних чистячих хімікатів виявила, що 14 із 22 продуктів не входять у рекомендований діапазон pH:

Спеціаліст з випробувань та інспекцій ESG (Екологічна наукова група) рекомендує діапазон рН 6-10, щоб уникнути можливих екологічних проблем та забезпечити передовий досвід щодо корозії.

Інструкції виробника вінілу 3M - Технічне обслуговування та очищення: Очисник повинен бути вологим, неабразивним, без сильних розчинників і мати значення рН від 3 до 11 (ні сильно кислих, ні сильно лужних) (посилання на 3-метровий бюлетень продукту IJ180 / 180C, Випуск UKH, чинний з червня 2010 року)

Крім того, аналіз інгредієнтів продукту показав, що продукція, що використовується, містила небезпечну та не біологічно розкладається сировину:

  1. Нітрило триацетатна кислота “NTA”: можливі властивості, що викликають рак
  2. Етилендіамінтетраоцтова кислота "EDTA": не розкладається біологічно
  3. Гідроксид натрію (відомий як «їдкий»): потенціал корозії / пошкодження поверхні
  4. Фосфати: негативно впливає на рівень стоків / сприяє зростанню водоростей
  5. Фтороводородна кислота
  6. Сірчана кислота
  7. Також при обстеженні було виявлено, що не всі небезпеки були належним чином занесені до паспортів матеріалів.

БІЛЬШ ДЕТАЛЬНИЙ ПОГЛЯД НА СУМІСНІСТЬ СУБСТРАТУ ДОДАТКОВО ІЛЮСТРУЄ НЕОБХІДНІСТЬ ПЕРЕГЛЯНУТИ ПОТОЧНИЙ СКЛАД ПРОДУКЦІЇ, ЯКА ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ:

Як було зазначено вище, продукти, що вживаються, виявляються шкідливими як для транспортних засобів, так і для навколишнього середовища, завдаючи шкоди багатьом районам транспортного засобу через сильно лужну та висококислотну природи хімічних речовин.

На відміну від залізничної промисловості Великої Британії, де всі використовувані хімічні речовини контролюються та незалежно випробовуються, промисловість флоту Великобританії не має конкретних вказівок стосовно передового хімічного виробництва та не має незалежного тестового будинку, який би надав аналіз щодо потенціалу корозії. Як результат, використовується високо небезпечна та агресивна сировина, яка дає потенціал щодо проблем, пов'язаних із здоров’ям, довкіллям та субстратами.

РЕЗУЛЬТАТИ

Після широкого використання Eurowash 1000 Plus автопарк TNT показав значне поліпшення чистоти, і водії коментували рівень блиску фарби.

Це було надзвичайно добре: TNT схвалив продукт для використання на своїх транспортних засобах, і всі їх підрядники повинні були відповідати. Кількість підрядників скоротилося з 20 до 2 затверджених підрядників, кількість використовуваних виробів зменшилася з 22 до 1.

ОНОВЛЕННЯ

TNT тепер використовує Chela's FleetClean Plus для автоматичної мийки.

Продукти для автоматичної мийки Chela, FleetClean Plus та багато іншого Кіртон затвердили:

КІРТОН

Кіртон забезпечує системи очищення та фільтрації води, починаючи від опріснення морської води до повністю встановлених систем MBR. Системи використовуються в системах автоматичного миття транспортних засобів.

РІШЕННЯ

ТОВ «Чела» представило альтернативний продукт TNT: Eurowash 1000 Plus.

Eurowash 1000 Plus - це піноутворювач, що не містить їдких транспортних засобів для видалення дорожньої плівки з поїздів, автомобілів, вантажних автомобілів, мікроавтобусів, автобусів, автобусів, а також вуличних меблів. У ньому використовуються біологічно розкладаються поверхнево-активні речовини та сучасні комплексоутворювачі (без NTA та EDTA) та мають високу швидкість розведення, що робить його екологічним та економічним у використанні.

Цей продукт, що використовується в залізничній галузі, має обширні випробування на сумісність матеріалів і класифікується як низька небезпека. Eurowash 1000 Plus був розроблений спеціально для того, щоб забезпечити найвищі рівні презентації, одночасно усуваючи потенціал для довгострокових проблем сумісності субстратів та потенційних негативних впливів на навколишнє середовище. Eurowash 1000 Plus має сертифікат незалежного аналізу (4-Rail Services) і не містить жодної із таких матеріалів: НТА, фосфати, їдкий.