EN
RU
UA

CHELA

100% чистоти

Показано 5 послуг

product

ПРОФЕСІЙНА МИЙКА ФАСАДІВ, ВІКОН

Однією з найбільш затребуваних клінінгових послуг в Києві є миття вікон і фасадів. Чисті вікна створюють діяльну і піднесену атмосферу всередині кожного приміщення, а сяючий чистотою вікон і фасаду офіс привертає увагу і викликає довіру до власників бізнесу. Загальновідомо, що неохайні стіни і тьмяні від пилу вікна викликають бажання обійти стороною цей торговий центр або офіс.

Крім цього, чистота скла і фасадів - одна з найважливіших санітарно-гігієнічних вимог сучасного бізнесу.


СПОСОБИ І МЕТОДИ МИТТЯ ВІКОН ТА ФАСАДІВ :

 • Мийка вікон і фасадів з землі - це найпростіший метод мийки з усіх перерахованих. Для нього мийнику потрібно бути тільки хорошим мийником і володіти потрібними вміннями і інвентарем: стяжками, скребками, шубки, телескопічними подовжувачами - в більшості випадків даний спосіб використовують для вікон і фасадів, висота яких не досягає вище шести метрів;
 • Миття фасадів та вікон із застосуванням драбин - це більш складний і небезпечний метод мийки ніж перший і на нього вже обов'язково потрібно отримати допуск на проведення робіт на висоті, особою яка буде виконувати мийку. Все що вище 1.3 це вже особливо небезпечні роботи по законодавству, з цього краще довірити їх професіоналам. Цей метод дуже мобільний і часто застосовується для мийки котеджів, приватних будинків і невеликих будівель з магазинами і вітринами ;
 • Чистка фасадів за допомогою апарату високого тиску (АВТ). Використовують для різних забруднень багатьох поверхонь. Апарати високо тиску застосовуються як з ніг, так і висотниками. Найчастіше ними миють складні грязьові забруднення і композитні панелі. ;
 • Мийка методом промислового альпінізму - спеціалізований метод для того, щоб здійснити клінінгові роботи на будь-якої необхідної висоті без застосування лісів і автовишок. Верхолази швидко і якісно вимиють будь важкодоступні місця на будівлі не привертаючи великогабаритну техніку. Вони просто спускаються на мотузках з даху і тихо роблять свою роботу, не змушуючи під'їзди до будівлі автовишками, що не обладнають лісу навколо фасаду і т.д. Тим самим не порушуючи звичні будні робітників і відвідувачів будівель ;
 • Мийка за допомогою автопідйомника або ж іншого підйомного механізму. Даний спосіб є необхідним у тому випадку, коли в конструкції і формі будівлі (великий кут нахилу, яка виступає поверхню) не передбачено кріплення страхувального пристрою альпініста. Або немає доступу на дах, тоді це найвірніший спосіб мийки, але і вельми дорогий, так як оренда спецтранспорту не з дешевих. ;
 • Мийка телескопічними штангами за технологією WFP ( Water Fed Pole ) - сучасна методика мийки тільки недавно почала з'являтися в Україні, але вже відмінно себе зарекомендувала. Для цього методу використовують телескопічні карбонові штанги висотою до 25 метрів з щіткою у верхній частині, на яку подається надчиста ( деіонізірованная ) вода. Прекрасна технологія для всесезонной мийки, яка дозволяє не залучати габаритну техніку і промислових альпіністів. Її можна компонувати і застосовувати також верхолазам і висотникам, які миють будівлі з колисок. З мінусів, це звичайно якість мийки, з яким цей метод просто технологічно не впорається.

Також ми пропонуємо наступні роботи:

 • Чистка жалюзі;
 • Гідрофобізація фасаду;
 • Мийка вивісок та зовнішньої реклами;
 • Зняття рекламних і захисних плівок;

В результаті проведення професійних клінінгових послуг командою фахівців ТОВ «ЧЕЛА УКРАЇНА» видаляється не тільки бруд і пил, але і шкідливі мікроби, які можуть стати джерелом алергії і шкірних подразнень. Наша фірма надає якісні клінінгові послуги за доступними цінами. Якщо Ви зацікавлені в тому, щоб фасад вашого будинку або вікна квартири були ретельно вимиті, пишіть і телефонуйте нам!

product

МИЙКА СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ

Для підтримки ефективної роботи сонячних панелей їх поверхні необхідно регулярно чистити. Якщо на даху невеликого приватного або дачного будинку зробити це можливо самостійно, то на висоті цю роботу краще довірити професіоналам. Пам'ятайте, що складність полягає не лише у висотних роботах, але і в технологіях очищення. Якщо мийка сонячних панелей буде виконана неправильно, вони втратять ефективність вироблення електроенергії і будуть потребувати ремонту.


Щоб сонячні батареї служили довше, можна використовувати лише професійну хімію. Вона має спеціальний склад, який не пошкоджує прозору поверхню. Застосування звичайного віника або жорсткої щітки призведе до того, що через подряпини і дрібні пошкодження захисної поверхні сонячні промені не будуть проходити до робочих сегментів, отже ефективність вироблення електрики помітно знизиться.


Найпоширеніші наслідки непрофесійної чистки:

 • Порушення прозорості скла. Подряпана поверхня знизить ефективність роботи панелей, що призведе до підвищення терміну їх окупності;
 • Розтріскування захисного шару. Якщо мийка проводиться влітку в розпал світлового дня, розпечене скло може тріснути при поливанні холодною водою;
 • Каламутне скло. Пил - абразив, який може зіпсувати прозору поверхню скла за умови миття непрофесійними способами. Це виведе з ладу батареї і ви змушені будете робити їх ремонт;
 • Низька якість очищення сонячних батарей. Наявність шару забруднень на панелі призведе до зниження якості роботи пристрою. Електростанція буде давати менше електрики за світловий день.

Для чистоти сонячних панелей бажано очищати їх від пилу раз на місяць самостійно, а професійну мийку досить здійснювати один раз на рік перед початком весняного сезону. Переваги професійного клінінгу:

 • Відсутність ризиків пошкодження дорогого обладнання;
 • Забезпечення максимальної ефективності роботи електростанції після миття;
 • Виконання робіт на висоті з дотриманням заходів безпеки;
 • Використання тільки професійних інструментів і рекомендованих виробниками засобів для чищення;

ТОВ «ЧЕЛА УКРАЇНА» пропонує послуги чистки панелей від різних забруднень. Ми індивідуально підходимо до кожного об'єкту, підбираємо відповідні методи чистки і виконуємо роботу професійно. Гарантуємо збереження захисних стекол і оперативність виконання робіт. Ми забезпечимо високу якість роботи вашої електростанції. Вартість послуг залежить від складності роботи, розташування сонячних панелей, а також від їх кількості.

product

ДЕРАТИЗАЦІЯ:
КОНТРОЛЬ ГРИЗУНІВ

Дератизація - це всі роботи, що проводяться з метою максимального скорочення чисельності гризунів і безпосередньо їх знищення.

Дератизація складських, виробничих, громадських приміщень, а також прилеглих до них територій, повинна проводитися щомісяця.

Перед початком проведення комплексу заходів з дератизації дезінфектори ТОВ «ЧЕЛА УКРАЇНА» ретельно обстежують об'єкт, з метою виявити місця, найбільш часто відвідувані щурами. У цих місцях розкладається приманка, розставляються пастки. Винищувальні заходи тривають до тих пір, поки щури повністю не зникнуть. Далі проводяться профілактичні заходи, які дозволяють підтримувати об'єкт в задовільному санітарному стані.

product

ДЕЗІНСЕКЦІЯ:
КОНТРОЛЬ КОМАХ

Дезінсекція - це комплекс робіт по знищенню шкідливих комах.


ТОВ «ЧЕЛА УКРАЇНА» проводить дезінсекцію як в житлових будинках, так і на великих підприємствах відповідно до нормативів МОЗ України та забезпечує високу ефективність робіт по знищенню комах на об'єктах будь-якого профілю, поза залежності від ступеня зараженості.


Боротися зі шкідниками необхідно грамотно, використовуючи комплексний, професійний підхід до вирішення цієї проблеми. Краще процедуру проведення дезінсекції довірити професіоналам своєї справи, які мають відповідну підготовку і дозвільні документи на проведення робіт. Тільки тоді ви отримаєте 100% результат!


Компанія «ЧЕЛА УКРАЇНА» надає послуги з дезінсекції промислових, офісних і житлових приміщень і гарантує високу якість і надійність! Ми проводимо всі види санобробок, використовуємо виключно ефективні і безпечні для здоров'я людей препарати.

product

ПІСЛЯБУДІВЕЛЬНЕ ПРИБИРАННЯ ПРИМІЩЕНЬ

Післябудівельне прибирання – це комплекс послуг по прибиранню будь-яких приміщень від будівельного пилу, бруду, сміття до здачі об'єкта «під ключ».

Комплексне післябудівельне прибирання від клінінгової компанії проходить у два етапи: основний та заключний.

Початковий (або основний) етап включає такі роботи :

 • Прибирання і вивезення великого будівельного сміття;
 • Сухе вакуумне очищення всіх поверхонь;
 • Вологе прибирання підлоги та дверних блоків за допомогою сервісних візків та професійної хімії;
 • Очищення всіх внутрішніх поверхонь від залишків будівельних сумішей, усунення різних плям і патьоків за допомогою спеціальних хімічних засобів, що дозволяють знищити стійкі забруднення і видалити плями фарби, вапна, засохлого цементу тощо;
 • Видалення пилу (бруду) зі стін і стелі;
 • Миття вікон (рами, скло, підвіконня);
 • Очищення батарей, радіаторів, плінтусів;
 • Генеральне прибирання підлогового покриття за допомогою техніки та спеціальних засобів;
 • Прибирання та дезінфекція санітарних кімнат, а саме:
  1. чищення стін, стель, перегородок;
  2. чищення унітазів, пісуарів, раковин, урн та інших аксесуарів (включаючи зовнішні частини підведення сантехніки);
  3. чищення та полірування дзеркал і скляних поверхонь;
  4. миття дверних блоків;
  5. чищення підлог;
 • Знепилювання наявних вбудованих меблів;
 • Полірування і натирання елементів інтер'єру.

Заключний етап:

 • Остаточне косметичне вологе прибирання всього приміщення;

Необхідність проведення даного етапу продиктовано тим, що після проведення основного після будівельного прибирання, в приміщенні залишається зважений пил.


Проводиться через кілька днів – після повного осідання зваженого пилу.


Досвід роботи, використовуваний інвентар, хімія і технічне обладнання дозволяють співробітникам клінінгової компанії упоратися з найбільш стійкими і застарілими забрудненнями на об'єктах після будівельних робіт. Спеціально розроблена технологія прибирання післябудівельних видів забруднень допомагає в оптимально короткі терміни усунути будівельний пил, бруд, сміття тощо;


За погодженням із клієнтом усі роботи можуть виконуватися поетапно або в цілодобовому режимі.